Реклама

Навушники Huawei FreeLace Pro запущено

Останні Новини

Сьогодні, 19 серпня, відбувся запуск нових навушників від Huawei. Ми лише декілька днів тому отримали інформацію про їх запуск, а саме були просочені зображення коробки. Зараз, навушники Huawei FreeLace Pro запущено!

FreeLace Pro — це бездротові навушники, але вони носяться на шиї користувача. Обладнані вони 14-мм драйверами з трьома мікрофонами. Нові навушники пропонують активне шумопоглинання з максимальною глибиною зменшення 40 дБ та середньою глибиною зменшення шуму 25 дБ. Також присутній тут режим зовнішньої передачі звуку.

Навушники Huawei FreeLace Pro запущено

Доступні Huawei FreeLace Pro у трьох варіантах — чорний, білий та зелений. Ціна на навушники становить близько 86 дол та буде доступна для покупки з 4 вересня цього року.

Як Ви відноситесь до такого типу навушників? Зацікавила Вас ця новинка?

Рекомендуємо: Realme C11 З’являється В Європі Уже Цього Місяця.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Xiaomi Mi 11 підтримує платформу BOINC

Засновник BOINC Девід Андерсон (David Enderson) підтвердив, що смартфон Xiaomi Mi 11 підтримує платформу BOINC. BOINC (Berkeley Open Infrastructure...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -