Реклама

Названо 5 найбільших скандалів, які негативно вплинули на компанію Apple

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Всім нам відомо про компанію Apple, адже саме вона є виробником найдорожчих та одних із самих якісних гаджетів нашого часу. Apple, доволі таки успішна компанія, вона займає номер один на ринку смартфонів в усьому світі. Але не все так ідеально, адже в всесвітньо відомої компанії теж не завжди може бути біла полоса, в певній мірі сьогодні з вами розглянемо 5 самих відомих скандалів від Apple.

Всі я думаю чули, або ж випробували на собі, непрацюючий сенсор смартфона. Як ви зрозуміли, мова йде про iPhone 6 та 6 Plus. Саме на цих телефонах були помічені сірі смуги у самій верхній частині дисплея, а іноді екран взагалі не хотів реагувати на дотики. Компанія всіма силами намагалася відстояти свою невиновність, але зрештою визнали провину, та щоб не втрачати клієнтів, виправили помилку та значно зменшили ціну на свої пристрої.

Ще один інцидент відбувся у 2010 році, саме тоді, коли вперше з'явився iPhone 4. Ця модель йшла з антеною зв'язку, це було не дуже зручно, адже при неправильному триманні смартфона зв'язок втрачався, що дуже злило користувачів iPhone 4. Виробники спочатку намагалися пояснити, що тримати гаджет потрібно правильно, але клієнтам це не сподобалося. Щоб уникнути ще більшого скандалу, компанія подарувала всім власникам цього смартфона спеціальні чохли, які підтримують антену, і зв'язок не втрачається.

Також, раніше поширювалися чутки про те, що на складах компанії, незадовільні умови праці. Підтвердити це не вийшло, тому інформація залишається на рівні чутків. Сама ж компанія спростовує це тим, що на них звели наклеп, і що вони детально стежать за умовами праці своїх робітників.

Давайте згадаємо з вами про вигнуті Айфони. Ви вже зрозуміли про які саме смартфони ми говоримо? Так, iPhone 6 та 6 Plus були значно більші, та тонші за своїх попередніх родичів. Через певні фактори, телефон дуже вигинався, та отримував значні пошкодження. Компанія вкотре намагалася вийти сухою з води, але все ж не вийшло. Apple замінила всім користувачам вигнутих Айфонів гаджети на нові, і в подальшому пообіцяла не допускати таких помилок.

Цікаво: Відомо, чому бездротові навушники Apple AirPods вийшли з моди.

Останній скандал, про який ми з вами поговоримо, не дуже відомий, адже мова йде про пільги, якими компанія Apple скористалася в проміжку часу від 2004 до 2013 років. Та в 2016 році на Apple подали до суду. Судові процеси йшли досить довго, а от довести нічого так і не змогли, але штраф компанія все-таки виплатила. Кажуть, що сума перевищувала 10 мільярдів євро.

Отже, правду кажуть, що на помилках вчаться, адже пройшло не так багато часу, а компанія стала головним конкурентом для Android в усьому світі.

Також нещодавно стало відомо, що в смартфонах Apple iPhone 13 виявили серйозну проблему.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Украинцам рассказали, как защитить реквизиты банковской карты от мошенников

Стаття доступна українською...Мы уже неоднократно сообщали, что мошенники придумывают все больше способов, которые позволяют получать вашу секретную информацию, благодаря...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -