Реклама

Названо 5 причин, чому ПриватБанк може заблокувати вашу карту

Останні Новини

Profihttps://itech.co.ua/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших технічних гаджетах; Роботи, VR, камери, дрони, AR та багато іншого.
- Advertisement -

Останнім часом в мережі можна зустріти все більше гнівних відгуків клієнтів Приватбанку, які стосуються блокування карток з невідомих причин. Цілком ймовірно, що блокування відбулося автоматично через підозрілі фінансові рухи на картці або ж з інших причин, про які вас на даний момент не повідомили. Зараз же буде названо 5 найпоширеніших причин, чому ПриватБанк може заблокувати вашу карту.

Причина 1: Карту загублено або вкрадено

ПриватБанк може заблокувати карту в тому випадку, якщо вашою карткою починають розраховуватися в незвичних для вас місцях, або ж покупки робляться на великі суми, хоча раніше такого не спостерігалося. В даних ситуаціях, в банку можуть подумати, що вашу карту викрали і в цілях безпеки, її заблокують.
Також можливий варіант, коли ви зателефонуєте в ПриватБанк, щоб вони заблокували карту через її втрату або викрадення.

Причина 2: Механічно пошкоджена карта або шахрайські дії

В даному випадку, блокування вашої карти розпочнеться із її блокування банкоматом. Банкомат не зможе коректно зчитати інформацію з карти і просто затримає її до приїзду інкасаторів або ж працівників банку. Те саме стосується й шахрайських дій, а саме неправильного введення секретного пін-коду 3 рази підряд. В такому випадку спрацює захист і карту банкомат вам не віддасть.

Причина 3: Вашу карту знайшли або користуються посторонні люди

В даному випадку може йти мова про дві ситуації, а саме тоді коли хтось знайшов вашу банківську карту і зателефонував в банк із проханням заблокувати її, або ж вашою карткою користується інша людина.
З першою ситуацією цілком зрозуміло, оскільки ваша карта втрачена і банк зобов’язаний в цілях безпеки заблокувати її.

Наступний випадок, це використання вашої карти посторонніми, до яких належать ваші батьки, діти, брати, сестри та інші родичі. Якщо в банку дізнаються, що банківську карту використовував хтось крім вас, то карту можуть заблокувати зразу і перевипустити тільки при вашому особистому зверненні.

Причина 4: Відсутній “рух” на банківській карті

Ще один можливий варіант особливо тоді, коли ви своєю картою не користувалися тривалий час. В даному випадку, банк може заблокувати вашу карту в цілях безпеки до подальшого вияснення ситуації у відділенні або ж за допомогою Приват24.

Причина 5: Сумнівні перекази

Ще одна причина, через яку досить часто блокують банківські карти. Зазвичай, блокування може відбутися в цілях протидії шахрайству, відмиванню коштів і схожих ситуаціях. В даному випадку, якщо в ПриватБанк з’явиться підозра хоча б на щось із цього переліку, карту заблокують до вияснення необхідних запитань в найближчому відділенні ПриватБанку.

ITech News

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook, каналі в Telegram та в Twitter. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Epic знайшла спосіб повернути Fortnite на iPhone без дозволу Apple

Epic знайшла спосіб повернути Fortnite на iPhone без дозволу Apple. Nvidia створила нову версію свого хмарного ігрового сервісу GeForce...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -