Реклама

Названо кілька додатків, які завантажуватимуть пам’ять та сповільнюватимуть роботу вашого смартфона

Останні Новини

В останніх своїх статтях ми згадували про додатки, які надавали б вам різноманітну інформацію стосовно пристроїв. До прикладу, додатки для визначення наявних на вашому смартфоні датчиків, чи визначення справності кабелю для зарядки. Правда ми не раз згадували про те, що такого типу додатки не є потрібними на вашому смартфоні та сповільнюють його роботу. Тобто, якщо у вас і виникає потреба в таких додатках, то рекомендується їх завантажити та після використання видалити. Тим більше, що встановити їх знову не складе проблем. Зараз же буде названо кілька додатків, які завантажуватимуть пам’ять та сповільнюватимуть роботу вашого смартфона.

1. Очищення смартфона від сміття. Такого типу програми досить добре справляються із своєю основною задачею, добре очищають кеш, тимчасові файли, тощо. Правда не завжди таке видалення є доцільним. Інколи в таких випадках програми можуть завантажуватись повільніше, а звільненої пам’яті після такого очищення не так вже й багато.

2. Оптимізатори батареї. В більшості випадків такого типу додатки здатні лише закривати програми, які працюють у фоновому режимі, та й все. А для таких цілей на смартфонах є спеціальні інструменти. Загалом, будь-які додатки для оптимізації батареї в першу чергу призведуть до сповільнення роботи смартфона, а тоді вже будуть працювати над оптимізацією акумулятора, але це не точно).

3. Прискорювачі. Досить схожі додатки до оптимізаторів акумулятора. Прискорення тут полягає у закритті фонових процесів і нібито прискорення. І це ще не погано, так як певні програми такого типу можуть привести до закриття інших, важливих, параметрів, які призводять до погіршення працездатності вашого пристрою.

Також нещодавно було названо ефективні способи блокування реклами на Android – смартфонах.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Lifecell покращує якість мобільного інтернету

Ми не раз розглядали коментарі користувачів послугами українських мобільних операторів, що стосувались якості зв’язку та мобільного інтернету. Кожна із...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -