Реклама

Названо найкращий телевізор всіх часів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні було названо найкращий телевізор всіх часів і ним виявився телевізор від Samsung. З такою заявою виступили в німецькому виданні AV Magazine.

Не так давно, а саме на CES 2021, компанія Samsung представила свій новітній телевізор Neo QLED TV, який і потрапив на огляд до AV Magazine. Видання отримало 75-дюймову 8K версію цього телевізора і було в захваті від його можливостей.

За їхнім рейтингом, телевізор Samsung Neo QLED TV набрав цілих 966 балів і випередив попереднього власника цього титулу (Samsung QLED 2020 ) на 10 балів.

Фахівці відмітили, що телевізор отримав надзвичайно високу яскравість, неперевершену контрастність та неймовірний глибокий чорний колір і це все було отримано завдяки технології Mini-LED. Також вони відмітили і дизайн телевізора.

На їхню думку, цей телевізор можна вважати найкращим серед всіх нині відомих. Як відомо, продажі цієї новинки розпочнуться в березні цього року.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Realme офіційно підтвердила назву першого смартфона на базі Snapdragon 888

Компанія Realme офіційно підтвердила назву першого смартфона на базі Snapdragon 888, який буде випущений на початку наступного року. Повідомлялося, що...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -