Названо особливості вашого смартфона, про які ви могли не знати

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Середньостатистичний українець використовує свій смартфон тільки для того, щоб здійснити дзвінок, “посидіти” в Facebook, попереписуватися у Viber або Telegram і подивитися відео на YouTube. В більшості випадків, смартфон для інших цілей не використовується, а значить його власники часом не догадуються про те, що смартфон може приховувати деякі свої особливості. Так ось, зараз спробуємо виправити ситуацію і буде названо особливості вашого смартфона, про які ви могли не знати.

Дистанційний пошук смартфона

Повірте, це неймовірно корисна особливість смартфона, про яку справді мало хто знає. Досить часті випадки, коли смартфон десь залишили, та ще й в режимі “без звуку” і все, його практично неможливо знайти. Якщо ви не користуєтесь фітнес-браслетами (Mi Band 4 наприклад) або розумними годинниками, то пошук втрачено смартфона стане справді квестом. Щоб знайти смартфон, краще налаштувати його саме зараз. Переходимо в Налаштування, а потім в Безпека. Там шукаємо Пошук Пристрою та активуємо цю функцію.

Гостьовий режим

Це справді корисний режим, особливо в тих випадках, коли вам приходиться часто передавати свій смартфон в сторонні руки. Для цього необхідно активувати Режим гостьовий і можна не хвилюватися за те, що хтось прочитає ваші переписки в месенджерах або ж побачить ваші особисті фото. Для цього переходимо в Налаштування і шукаємо Система. Далі вибираємо Додатково та Кілька користувачів. Далі необхідно вибрати Гість і налаштуйте всі необхідні функції, якими можна буде користуватися стороннім.

Збільшення екрану

Якщо всі вже знають, як збільшувати зображення, то мало хто знає, що за схожим принципом можна збільшувати все на екрані, особливо це актуально для тих людей, в яких слабкий зір. Для цього переходимо в Налаштування та вибираємо Доступність. Наступним кроком стане вибір Жести збільшення. Далі, вам просто буде необхідно натиснути на позначку збільшення зображення і все.

Функція прослуховування тексту

Досить корисна функція, яка стане в нагоді тим, хто полюбляє слухати, а не читати. Особливо це підходить тим людям, які часто їздять на авто і не бажають відволікатися на отримані повідомлення. Для початку необхідно перейти в Налаштування та вибрати Спеціальні можливості. Наступне що вам необхідно зробити, це активувати функцію Озвучування при натисканні. Після того, як ця функція буде активною, вам достатньо буде натиснути на текст і він буде автоматично озвучуватися.

Також нещодавно було названо непрямі ознаки, які вказують на можливу присутність вірусу в смартфоні.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Motorola випустить Android TV у формі флешки

Все більшу популярність на ринку мультимедійних приставок для потокової трансляції контенту в останнім часом знаходять мініатюрні пристрої в форматі...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -