Реклама

Новий флагманський смартфон Redmi виявиться дефіцитним

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні стало відомо, що новий смартфон Redmi виявиться дефіцитним. Так званий «дефіцит чіпів» докотився і до смартфонів. Qualcomm вже попередила про складнощі з поставками однокристальних систем в першому півріччі, а зараз на ту ж тему висловився і глава Redmi. Нічого радісного в його словах немає.

Президент Xiaomi Group China і глава Redmi Лю Вейбінг (Lu Weibing) поскаржився на своїй сторінці в Weibo на те, на що зараз скаржиться чи не кожен топ-менеджер в індустрії – на брак чіпів: саме з цим були пов’язані перебої з поставками деяких моделей Redmi K30 на домашньому ринку. І, за його словами, пропозиція смартфонів буде обмеженою протягом всього 2021 року. А далі вже перспективи Redmi K40 домальовує китайське джерело.

Redmi K40 обіцяє стати найдоступнішим смартфоном на Snapdragon 888, так що високий попит йому гарантований сам собою. Другий - момент, що підігрівається Redmi ажіотаж: компанія нагнітає інтерес до Redmi K40, ще більше збільшуючи попит. Ну а третій фактор - той самий дефіцит, відповідно до якого компанії навряд чи вдасться до верху забити склади новинкою.

Якщо скласти всі три фактори воєдино, то висновок напрошується сам собою: Redmi K40 (а, швидше за все, вся лінійка моделей) виявиться в дефіциті відразу після того, як надійде в продаж. Пощастить тим, хто зможе оформити попереднє замовлення. А ось що буде з роздрібними продажами новинки - залишається тільки гадати.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Анонімний соціальний додаток показував точне місцезнаходження користувачів

Відроджений додаток для обміну повідомленнями від Yik Yak мав повернути часи справді анонімного локального чату, але, можливо, він ненавмисно полегшив...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -