Реклама

Перераховано причини, по яких пральна машина може погано віджимати одяг

Останні Новини

Пральні машинки буває не справляються із своїми функціями, а саме із віджимом речей. От ви бачите, що прання закінчилось, виймаєте одяг, а він мокрий та тяжкий. Тобто його машинка не викрутила. Що ж з цим робити? Не варто відразу лякатись та бігти в ремонт. Такі речі трапляються як зі старими пралками, так і з новими. Причини такої несправності є двох видів: ті, які можна виправити самостійно та ті, яким потрібен ремонт.

Для початку розповімо, коли не варто звертатись за допомогою в сервісний центр. Найпоширеніша проблема - завелика вага. Кожна пральна машина має свій ліміт по вазі. Є на 3 кг, а є і на 9. Не важливо яку ви собі обрали, але не потрібно перегружати її напихаючи купу одягу. Якщо ви загрузили більше речей по вазі, ніж можна, то машинка може прати їх нормально до того часу, поки не почнеться віджим. На цьому моменті вона просто зависне або перестане працювати. Спробуйте вийняти частину речей та увімкнути заново, проблема повинна пропасти.

Цікаво: Відомо, що входить в комплектацію розумного будинку

Наступна причина поганого віджиму - вода. Для нормального віджиму речей потрібно, щоб уся зайва вода повністю витекла із барабану. Інколи буває, що вода залишилась бо щось не так із шлангом чи іншою деталлю. В такому випадку віджим просто не включиться і не відбудеться. Цю проблему інколи можна вирішити самостійно, а іноді варто звернутись до майстра.

Часто люди при купівлі пральної машинки не розбираються в її програмах і від того страждають. Є такі режими де віджим взагалі не передбачений. Це стосується тих речей, яким потрібне делікатне прання. Якщо ви бачите, що одяг мокрий, то спробуйте попрати на іншому режимі, або просто увімкнути окремо віджим - така функція є кругом.

Розбалансування барабану - причина схожа на перегруз барабану. Тільки тут справа в тому, що ваги навпаки замало, а речі всі збились в один комок. Для відновлення роботи розкладіть рівномірно речі та докладіть ще декілька, тоді повинно все налагодитись.

Остання причина, яку можна вирішити самостійно - потрапляння сторонніх предметів. Зазвичай, це можна відразу почути після запуску пралки. Предмети будуть битись об скло або просто заважати працювати. Після їх усунення робота відновиться. Але пам'ятай, перед пранням уважно дивіться кожен карман, щоб все зайве було в смітнику, а не в пральній машинці. В деяких випадках сторонні речі можуть добряче пошкодити систему.

Варто знати: Xiaomi випускає топову пральну машинку

На жаль, не всі проблеми вирішуються швидко та самостійно. Є й такі поломки, які зможе зробити лише професіонал. Ось що до них належить:
·Вихід з ладу таходатчику. Цей датчик контролює та визначає швидкість обертів барабану. Якщо він не працює, то і машинка не зможе з потрібною швидкістю працювати. Зазвичай майстри визначають кількість обертів за допомогою приладів і тоді вже замінюють потрібні деталі.
·Пресостат - це датчик, який контролює рівень води в барабані. Відповідно, якщо він перестає працювати, то і віджим не буде вмикатись, бо не буде розуміти скільки води є і чи вся вона пішла. Рішення таке ж саме як в попередньої проблеми - огляд спеціалістом та заміна.
·Неробочий електронний модуль. Електронний модуль управляє всіма процесами та віддає команди на той самий віджим. Якщо він зламався то відповідно і машинка не знатиме, коли вмикати потрібний режим. Проблему вирішують або перепрошивкою, або заміною модуля. Перший варіант дешевший, але не завжди можливий. Другий буде коштувати приблизно як чверть пральної машинки. Тому інколи, мабуть, вигідніше купити нову.
·Несправний насос. В такому випадку потрібна заміна, бо насос не зможе викачувати воду, а це означатиме, що віджим неможливий і речі будуть мокрі.
·Несправний мотор. Це ви точно відразу помітите, бо буде вся машинка не працювати. Тут вже проблема буде не лише у віджимі. Ну і звісно, цю проблему зможе вирішити лише майстер.

Як бачите, із пральною машинкою може бути безліч проблем, як і з будь-якою технікою. Якщо ви можете розібратись із поломкою самі - спробуйте, але в іншому разі телефонуйте спеціалістам, нехай вони встановлюють причину.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, як написати самому собі в чаті WhatsApp

Багато хто з читачів статті запитає – навіщо писати собі повідомлення, який в цьому сенс. Насправді, така можливість месенджера...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -