Представлено перший в світі телевізор-гармошку за 11 млн грн

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні було представлено перший в світі телевізор-гармошку за 11 млн грн. Відповідальна за розробку такого телевізора компанія C SEED. Як видно з назви, головною особливістю телевізора M1 є те, що він може складатися у вигляді гармошки, а точніше складається в 4 місцях.

Таку шалену суму необхідно сплатити не тільки за конструкцію телевізора, а й за те, що це microLED телевізор. В складеному варіанті, телевізор складається з п’яти microLED дисплеїв, які при розкладеному варіанті утворюють 165 дюймовий телевізор.

Представлено перший в світі телевізор-гармошку за 11 млн грн

Також компанія C SEED повідомляє, що телевізор M1 отримав розширення 4K з піковою яскравістю 1000 ніт. На даний момент невідомо, чи буде телевізор продаватися в Україні, та й взагалі невідомо, яким чином будуть відбуватися його продажі. Можливо, вони будуть доступні тільки при попередньому замовленні.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названы хитрости, которые помогут легко избавиться от надоедливых рекламных звонков

Стаття доступна українською...Наверняка многих из вас уже откровенно достали звонки от различных компаний, которые хотят вам что-то продать и...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -