Реклама

Прем’єра Buds Air Neo вже близько

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше ми вже писали про те, що Realme планує випускати нові бездротові навушники Realme Buds Air Neo. Також вони оголосили, що прем’єра Buds Air Neo вже близько, а точніше 25 травня.
Згодом, на офіційному сайті в Індії, з’явилася промо-сторінка для навушників Air Neo, де було показано більше зображень, які розкривали дизайн Buds Air Neo.

Якщо подивитися на Buds Air Neo та на Buds Air, то виникне відчуття, що вони схожі. Але це не так, хоч різниця між ними і дійсно не сильно велика. В першу чергу, різниця заключається в мікрофонах. В Buds Air Neo вони подвійні, а Air Neo їх взагалі не видно. Ймовірно, на нових навушниках відсутнє використання технології ENC.

Вони будуть постачатися в трьох варіантах: зелений,червоний та білий. Також в Realme запевняють, що навушники будуть працювати автономно до 17 год з кейсом, та 3 год без нього. Заряджати навушники можна через USB Type-C або ж через бездротову зарядку.

Читайте більше про характеристики Buds Air Neo в нашій попередній статті.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Оголошено смартфон 4G за ціною 26 дол

Vingroup разом із Qualcomm працюють над запуском найдешевшого 4G смартфона, який повинен відбутись у В’єтнамі 15 жовтня 2021 року....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -