Сьогодні надійшла інформація, що ПриватБанк пішов назустріч підприємцям і малому бізнесу. Як повідомляється, з нового року вони знижують ставки кредитування для підприємців та малого бізнесу.
Як повідомив Євген Заіграєв (керівник Дирекції МСБ ПриватБанку), з 1 січня і до кінця лютого буде діяти пільгова ставка кредитування за програмою фінансування підприємців “ КУБ”.
Згідно цієї програми, підприємці та власники малого бізнесу отримують акційну ставку в розмірі 1,4% на місяць від початкової суми кредиту за перші пів року, та 1,2% на місяць за наступний період.
Як повідомляють в ПриватБанку, минулого року кредитами скористалися більше 25 тис. підприємців на суму 8,8 млрд. грн.
Нагадуємо, що ПриватБанк вважають основним банком 70% підприємців та 45% юридичних осіб.
Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.