Реклама

Прослуховування та як перевірити смартфон на предмет несанкціонованого доступу до вашої інформації

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Наші часи доволі часто асоціюються з ерою інформації. Сьогодні вона є одним з найважливіших ресурсів, тому багато людей користуються недоліками систем і починають красти інформацію різними способами.
Одним з способів її отримання є прослуховування. Цього разу ми хочемо розповісти вам про те, як заблокувати цю функцію вашого телефону. З цим вам допоможуть програми, які будуть перераховані нижче.

Android IMSI-Catcher Detector

Цей додаток розширює можливості користування вашим телефоном. Як і всі інші програми, він блокує доступ до вашої конфіденційної інформації. Також ви можете змінювати та виявляти вежі стільникового зв’язку. Завантажити цей додаток ви можете на їх однойменному сайті.

Цікаво: Відомо, як захистити свої фото на iPhone від сканування компанією Apple.

Incognito

Ще одна програма, яка допоможе вам в цій справі. Це анонімний інтернет-браузер, тобто ні один байт інформації не зможе потрапити до рук шахраїв. Додаток є повністю безкоштовним і може бути скачаним через програми на вашому смартфоні.

Dr.Web

Програма, яка може бути скачана на офіційному сайті або ж в магазинах додатків для смартфона. Ви можете використовувати її в безкоштовному режимі або ж придбати платну версію додатку. Після активації та завантаження Dr. Web вам надається можливість використовувати його для того, щоб заблокувати ймовірність витоку інформації.

Якщо ж додатки вам не допомогли, то наступні способи будуть більш ефективними.

Звертаємося в сервісні центри

Не завжди ви можете справитися самотужки з таким важким питанням, тоді рекомендуємо звернутися до професіоналів такої діяльності. Вони зможуть швидко і без шкоди для вашого пристрою виявити і заблокувати прослуховування та інші витоки інформації, адже вони мають новітні прилади, які допоможуть їм в цій справі.

Цікаво: Шахраї дістались і до СІМ-карт. Як захиститися?

Стільникова станція

Часто зловмисники змінюють вашу стільникову станцію на ту, яку вони можуть прослухати і перехопити вашу інформацію, для цього існують команди, які ви можете знайти в інтернеті (для кожного приладу вони різні).

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Qualcomm відзвітувалася за свої доходи

Компанія Qualcomm відзвітувалася за свої доходи в останньому кварталі 2020 фінансового року та за рік в цілому. Річний дохід...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -