Реклама

Xiaomi представить новий потоковий пристрій Mi Box 4S

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Xiaomi відома своїми доступними продуктами. Один з них – телевізійні пристрої для потокового передавання під назвою Mi Box. Останньою моделлю, випущеною компанією в Китаї, стала Mi Box 4 SE в січні 2019 року . Це зменшена версія Mi Box 4 з січня 2018 року . Сьогодні ж надійшла інформація, що Xiaomi представить новий потоковий пристрій Mi Box 4S.

Офіційний акаунт Weibo Mi Box поділився тизерним зображенням Mi Box 4S, а також чотирма основними особливостями та ціною. Згідно з повідомленням, нова модель Mi Box буде оснащена двосмуговим Wi-Fi, пультом дистанційного керування голосом, підтримкою відтворення відео 4K HDR та конфігурацією сховища 2 ГБ + 8 ГБ.

Xiaomi представить новий потоковий пристрій Mi Box 4S

Крім того, повідомлення також показує, що його ціна становить лише 43 долари. Проходячи по тизерному малюнку, як і оригінальний Mi Box 4, новий Mi Box 4S з’явиться в Китаї в кольорі білого кольору.

Якщо вам цікаво, Mi Box 4 продається як Mi Box S і Mi Box 4K на міжнародних ринках. Але ця Android TV приставка доступна лише у чорному кольорі у цих регіонах.
Тим не менш, Xiaomi розкриє всі характеристики свого останнього потокового пристрою завтра (21 жовтня), коли він почне продаватися за попередным замовленням, а офіційні продажі розпочнуться 1 листопада.

Будемо сподіватися, що компанія включить новий потужний процесор, оскільки Amlogic S905X, який присутній у поточній моделі, тепер вже добре постарів. Однак, оскільки китайський технологічний гігант не дражнив оновленням чіпсетів у сьогоднішньому тизері, ми не надто сподіваємось.

Рекомендуємо: Nokia Запустила Власний Android TV Box.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Гнучкими кольоровими дисплеями ePaper будуть прикрашати одяг

Сьогодні надійшла іноформація, що гнучкими кольоровими дисплеями ePaper будуть прикрашати одяг. Як повідомляється, компанія E Ink об’єдналася з Plastic Logic...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -