Реклама

Названо програми, які допоможуть з репостами в Instagram

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

На сьогоднішній день Instagram є досить популярною інтернет спільнотою. Тут можна обмінюватися світлинами та відео. Однак є мінус. Щоб один користувач поділився фотографіями чи відео іншого користувача на своїй сторінці, необхідна спеціальна програма. Вибрати важко, тому що їх дуже багато. Але можна виділити кращі з них.

Reposter for Instagram: Download & Save

Перевагою є можливість виявлення посту користувача за допомогою використовуваних тегів. Можна поширити зараз чи пізніше. Програма дозволяє, скопіювавши URL-адресу, копіювати пост. Також Instagram відкривається прямо в програмі.

Для налаштувань поста пропонується багато швидких функцій. Можна видаляти або переміщати приписи та водяні знаки з оригіналу, користуватись редактором, дублювати підписи.

Можна намалювати, додати наклейку чи текст, обрізати зображення. При бажанні, зміни можна відмінити. Потім можна поділитись постом, зберегти чи зарепостити.

Недоліком є те, що кожного разу, відкриваючи пост у програмі, завантажуючи, обмінюючись чи користуючись різними опціями, спливатиме повідомлення з пропозицією оплати користування.

Цікаво: Facebook почне обмежувати користувачам доступ до Instagram.

Repost for Instagram – Regran

Перевагою є чотири безкоштовні режими, які з допомогою режиму спливаючого вікна пропонують зберегти, поділитися, опублікувати пізніше або розмістити сторіс в акаунті Instagram.
За допомогою режиму швидкого збереження фото, відео і пости швидко зберігаються і їх за бажанням можна опублікувати в себе на Instagram сторінці.

Для коректури тексту під фото чи відео можна змінити колір, шрифт і фон. Для самого зображення можна застосувати фільтр. З Regran можна навіть свій водяний знак розмістити.

Недоліком є те, що для розміщення поста з декількома відео чи фото, потрібно буде їх самостійно загружати з збереженого на гаджеті альбому програми.

Цікаво: Названо 6 причин, чому варто покинути Twitter і користуватися Instagram.

Reposta

Переваги в тому, що можна прямо в додатку скористатись можливістю поділитись посиланням. А ще відправити чи скопіювати посилання дозволяє швидкий набір інструкцій на головному меню програми.
Недоліком є те, що програма може лише поділитись інформацією поста, налаштувати його не вдасться.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Європейський Союз хоче дозволити видаляти стандартні програми на смартфонах

Сьогодні стало відомо про те, що Європейський Союз продовжує працювати над розробкою нової політики щодо потреб користувачів. Дещо раніше,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -