Реклама

Розкрито дату запуску першого смарт-телевізора від Oppo

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Oppo – це остання компанія-виробник смартфонів, яка хоче пробитися на територію Smart TV. Виробник, що базується в Гуандуні, вже заявив, що слід очікувати телевізора , і сьогодні було розкрито дату запуску першого смарт-телевізора від Oppo. Як повідомляється, офіційна дату запуску – 19 жовтня, спеціальна подія має відбутися в Шанхаї, Китай.

Розкрито дату запуску першого смарт-телевізора від Oppo

Тизер сам по собі не відкриває нічого більше, тільки дату. Однак, завдяки сертифікаціям 3C, ми знаємо, що очікується два телевізори – A65UB00 і A55UB00, очевидно, перший із 65-дюймовою панеллю, другий з діагоналлю 55 дюймів.

За даними деяких джерел, тизер насправді каже, що телевізор чомусь матиме селфі-камеру. Ми очікуємо дізнатись подробиці протягом найближчих семи днів до події, але поки що ми очікуємо 4K QLED-панель із частотою оновлення 120 Гц та чіпом MEMC.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

С помощью наушников научились измерять уровень алкоголя в крови

Стаття доступна українською...Последние несколько лет проблема алкоголизма и вождения автомобилей в нетрезвом виде стала острой проблемой не только в...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -