Розкрито основні характеристики бюджетного Samsung Galaxy A12

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Розкрито основні характеристики бюджетного Samsung Galaxy A12. 3 ГБ ОЗУ і MediaTek Helio P35 замість 2 Гб оперативної пам’яті і Snapdragon 450. Смартфон не отримав Android 11.

Перспективний бюджетний смартфон Samsung Galaxy A12 вже неодноразово спливав в новинній стрічці, але без конкретних подробиць. Зараз про характеристики моделі можна говорити предметно: вони представлені на сторінці тестування смартфона в базі бенчмарка Geekbench.

Розкрито основні характеристики бюджетного Samsung Galaxy A12

Апарат представлений під каталожними номером SM-A125F. Результати тестів скромні – 168 балів в однопоточном тесті і 1018 балів в багатопотоковому. Але на більше навряд чи можна було розраховувати, так як смартфон отримав бюджетну однокристальну платформу MediaTek Helio P35. Об’єм оперативної пам’яті склав 3 ГБ – крок вперед у порівнянні з 2 ГБ в Galaxy A11.

А ось використання Android 10 не радує: все-таки для нової моделі, нехай і дешевої, хотілося б бачити Android 11.

Читайте також: Samsung може стати постачальником SoC Apple M1.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Продовження популярної гри Dishonored знаходиться в розробці

Співавтор франшизи Dishonored Харві Сміт (Harvey Smith) в недавній розмові з іспанським виданням Vandal розповів про те, що в...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -