Samsung розробляє перспективний смартфон Galaxy S21 FE

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Вже давно відомо, що смартфон Samsung Galaxy S20 FE виявився надзвичайно популярним і цілком логічно, що Samsung розробляє перспективний смартфон Galaxy S21 FE. На даний момент відомо, що даний пристрій проходить під каталожним номером SM-G990B.

Про Galaxy S21 FE відомо досить мало, оскільки смартфон ще знаходить на стадії розробки, але деякі чутки все ж з’являються. Для прикладу, повідомляється, що смартфон отримає OC Android 11, підтримку 5G, дві версії внутрішньої пам’яті (128 ГБ і 256 ГБ) та велику гаму кольорів. Варто очікувати, що Galaxy S21 FE отримає багато спільного із смартфонами лінійки Galaxy S21.

Знову ж таки, смартфон знаходиться ще на стадії розробки, тому не варто очікувати, що його представлять в першій половині 2021 року. Очікується, що більше інформації ми отримаємо вже в найближчі місяці.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо функції клавіатури на смартфоні, про які багато хто не знає

Зараз майже всі користуються смартфонами і використовують їх не тільки для дзвінків, але і для месенджерів, соціальних мереж та...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -