Реклама

Представлено кнопковий телефон Nokia, який підтримує YouTube і WhatsApp

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні було представлено кнопковий телефон Nokia, який підтримує YouTube і WhatsApp. Як повідомляє заступник генерального директора HMD Global Юхо Сарвікас, телефон Nokia 6300 4G вже доступний для покупки в США. Кнопковий телефон оцінили в 70 доларів.

Даний кнопковий телефон доступний в декількох кольорах, а саме в білому, блакитно-зеленому та вугільному. Враховуючи, що це кнопковий телефон, ви отримаєте 2,4-дюймовий екран, 512 Мб оперативної пам’яті, 4 Гб внутрішньої пам’яті (додатково можна встановити картку пам’яті до 32 Гб). Працює Nokia 6300 4G від Snapdragon 210.

На зворотній стороні телефона розміщена VGA-камера, яка оснащена свілодіодним спалахом, який також виконує функцію ліхтарика. Особливістю цього кнопкового телефона є те, що він отримав попередньо встановлені WhatsApp, Facebook, YouTube і Google Assistant і працює під управлінням KaiOS.

Для ринку США пердставлена версія телефона, яка підтримує дві SIM-карти, 4G, точку доступу Wi-Fi і GPS. Також телефон отримав FM-радіо і аудіороз’єм.

Автономність надзвичайно хороша, оскільки пропонує 27 днів в режимі очікування завдяки акумулятору на 1500 мА • год.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Xiaomi презентувала дитячий смарт-годинник

Компанія Xiaomi презентувала дитячий смарт-годинник, а точніше оновлену версію Mi Rabbit 4C. Годинник носить назву Mi Rabbit Children Watch...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -