Реклама

Що являє собою барометр та для чого він потрібний на смартфонах

Останні Новини

В одній із попередніх статей на нашому сайті говорилось про датчики, які присутні на наших смартфонах і тоді ми згадували про барометр. Зараз ми більш детально розглянемо, що являє собою барометр та для чого він потрібний на смартфонах.

Барометр – це датчик, який визначає атмосферний тиск. Розташовується даний датчик у нижній частині корпуса смартфона та виконує дві основні функцій. Перша функція – визначення погоди, друга – місця знаходження. Щодо першої функції, то напевно мало хто самостійно буде відслідковувати рівень тиску та на основі нього визначатиме сприятливість погоди, так як сьогодні цим займаються спеціальні додатки. А от щодо другої функції, то визначення точного місця знаходження в навігаторі зацікавить багатьох користувачів.

Наявний в смартфоні барометр може визначати положення людини в просторі, тобто він може визначати, наскільки високо користувач знаходиться або над рівнем моря, або над землею. Для коректної роботи барометра, на вашому смартфоні повинні бути доступні GPS-сигнал та мобільний інтернет. Таким чином, даний датчик зможе порівнювати свої показники із локальними показниками барометрів інших пристроїв через мережу. Відповідно до цього, надалі він зможе точно визначити, з яких причин відбулась зміна атмосферного тиску та в подальшому надавати вам точні дані.

Розібравшись, що це за датчик, то варто відмітити, що використовують його звичайні користувачі досить рідко. Але якщо ви плануєте ним користуватись, то в Google Play ви можете завантажити додатки із назвою даного датчика та переглянути його дані чи провести калібрування. Також, якщо ви не впевнені в тому, що даний датчик присутній на телефоні, в магазинах додатків ви знайдете і програми для визначення наявних датчиків на смартфоні, або ж пошукати таку інформацію в технічних характеристиках вашого пристрою.

Також нещодавно стало відомо, що компанія Canon буде поставляти свої датчики для смартфонів.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Redmi офіційно представили новий смартфон, який може стати потенційним суперхітом

Компанія Xiaomi, разом із своїми суббрендами Redmi, Poco та Black Shark, продовжують випускати нові смартфони на базі нещодавно випущених...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -