Реклама

Смартфон Xiaomi Mi 10 Pro Plus з’явився на Geekbench

Останні Новини

Тільки вчора ми отримали інформацію про графічний процесор нового смартфону Xiaomi Mi 10 Pro Plus, який пов’язують із номером моделі M2007J1SC. А сьогодні, ми говоримо про те, що смартфон Xiaomi Mi 10 Pro Plus з’явився на Geekbench. І так, згідно проведеного тесту Geekbench, M2007J1SC отримав 903 бали в одноядерному тесті та 3233 бали у багатоядерному.

Смартфон Xiaomi Mi 10 Pro Plus з’явився на Geekbench

Щодо характеристик, то швидше ми говорили, що смартфон Xiaomi Mi 10 Pro Plus буде працювати на Snapdragon 865. Сьогодні ж, є інформація, що це може бути і новий Snapdragon 865 Plus в поєднанні з 12 Гб оперативної пам’яті. Очікується також екран з частотою оновлення 120 Гц. Також підтверджується інформація про 120Вт швидку зарядку.

Рекомендуємо: Відбувся Реліз Black Shark 3S. Що Стало Відомо?.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як додати VPN до iPhone

Використання віртуальної приватної мережі або VPN на вашому iPhone є корисним способом захисту вашої конфіденційності в Інтернеті та може допомогти вам...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -