Смартфон Xiaomi отримає 120-кратний зум

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Xiaomi не перестає дивувати нас своїми продуктами, і сьогодні ми говоримо про те, що смартфон Xiaomi отримає 120-кратний цифровий зум та 12-кратне оптичне збільшення.

У січні цього року компанія подала патент до Китайського національного управління інтелектуальної власності на смартфон 5G із Ai Super Camera. Декілька днів тому, з’явились зображення смартфона. І так, це смартфон із закругленим дисплеєм, де екран заходить і на бокові частини корпусу. Фізичні кнопки розташовані зверху, і це кнопка ввімкнення/вимкнення та мікрофон. Знизу, швидше за все, будуть розташовані динаміки та порт USB-C. І найцікавіше нас чекає ззаду телефона, а саме під камерою також знаходиться екран. Сама камера розміщена по центру, яка використовує 5G модем IVY 650 та Ai GPU. Також на зображення чітко видно, що є надпис, який визначає 108-мегапіксельний датчик зображення з зум-об’єктивом.

Смартфон Xiaomi отримає 120-кратний зум

Загалом, даний смартфон від Xiaomi справді захоплює. Звісно, він буде високого класу, та ця абсолютно нова система камер здивує кожного.

Джерело: letsgodigital.

Рекомендуємо: Xiaomi Випустила Кишеньковий Пістолет.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо 5 причин, чому варто відмовитися від використання соціальних мереж

Як часто ви заходите на свою сторінку в соціальних мережах?! Напевно більше ніж 2-3 рази в день. Зараз соціальні...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -