Реклама

Mi Band 5 отримує нове ім’я на глобальному ринку

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

На території Китаю уже відбувся запуск нового фітнес-трекера від Xiaomi. Сьогодні ж, ми отримуємо інформацію, що Mi Band 5 отримує нове ім’я на глобальному ринку і звучить воно як Mi Smart Band 5. Предсталення Mi Smart Band 5, як і інших продуктів екосистеми Mi, ми очікуємо 15 липня.

Отож, що стало відомо. Повна назва фітнес-трекера буде Xiaomi Mi Smart Band 5, за межами Китаю. Він буде мати трохи більший дисплей, за свого попередника Mi Band 4, отримає більше занять та новий роз’єм для зарядки. Окрім цього, фітнес-трекер отримує додаткові ярлики та за допомогою нього можна робити фото чи знімати відео. Додається тут ще й функція дихальних вправ.

Щодо ціни, то швидше була інформація про 40 євро, а сьогодні є ймовірність, що Mi Smart Band 5 буде коштувати 30 євро. Очікуємо на презентацію.

Рекомендуємо: Планується Глобальний Запуск Новинок Від Xiaomi.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Власники TikTok передумали випускати власний смартфон

У 2019 творці популярного додатка TikTok заявили про намір випускати власні смартфони. Для цього китайська компанія ByteDance стала співпрацювати...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -