Реклама

Відомо, коли Redmi представить доступний флагманський смартфон

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні сталоВідомо, коли Redmi представить доступний флагманський смартфон. Як повідомляють мережеві інформатори, Redmi готуються до презентації недорого смартона на базі флагманської Snapdragon 888.

Повідомляється, що смартфони Redmi K40 / Redmi K11 будуть офіційно представлені вже 20 січня. Фактичний продаж, ймовірно, почнетьться дещо пізніше, можливо після 25 січня.

Додамо, що більшість флагманських апаратів, які вийдуть в поточному році, будуть використовувати саме платформу Snapdragon 888. Втім, в асортименті MediaTek також з'являться нові чіпи для смартфонів вищого цінового сегмента.

Також на даний момент невідомо, коли смартфони Redmi K40 будуть доступні в Україні, ймовірно, що це відбудеться не раніше середини лютого.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Huawei запатентували док-станцію “MateStation”

Раніше в нас було багато новин пов'язаних з Huawei. Сьогодні надійшла інформація, що Huawei запатентували док-станцію "MateStation".Ми вже знаємо,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -