Xbox Series X і PlayStation 5 отримають гру про Чорнобиль

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Xbox Series X і PlayStation 5 отримають гру про Чорнобиль. Поки немає жодного проекту, який дійсно б вражав графікою зовсім нового рівня.

Науково-фантастична гра Chernobylite була представлена на початку 2019 року. Після запуску кампанії зі збору коштів на Kickstarter розробники з The Farm 51 виклали комп’ютерну версію в ранній доступ в Steam і GOG. Вчора автори гри офіційно повідомили про те, що Chernobylite з’явиться на Xbox Series X і PlayStation 5, а також на поточному поколінні консолей. Консольну версію випустить польський видавець All In! Games.

Очікується, що доопрацьована версія Chernobylite вийде на PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One і Xbox Series X / S у 2021 році. В Steam ціни гри становить 12 доларів, але в честь святкового розпродажу вона подешевшала до 8,4 долара. Також був опублікований трейлер, в якому демонструється реальний ігровий процес консольної версії Chernobylite.

Потрібно відзначити, що хоча консолі наступного покоління і отримують нові підтверджені гри ще до появи на ринку, поки немає жодного проекту, який дійсно б вражав графікою зовсім нового рівня.

Читайте також: З’явилися Відео З Розпакуванням Консолі PlayStation 5.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названы смартфоны Xiaomi, на которых можно будет увеличить оперативную память

Только недавно мы сообщали о том, что Xiaomi вводят новую опцию в MIUI, которая позволит увеличивать количество оперативной памяти...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -