Реклама

Xiaomi сьогодні представила свій новий флагманський роутер

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Xiaomi сьогодні представила свій новий флагманський роутер – AX6000. Анонс новинки органічно вписався в прем’єру Mi 11 – новинка підноситься в якості компаньйона нового мобільного флагмана компанії, так як обидва підтримують стандарт Wi-Fi 6E (802.11ax) c смугою 6 ГГц і 7 додатковими каналами шириною 160 МГц.

Xiaomi сьогодні представила свій новий флагманський роутер

Xiaomi AX6000 має 512 МБ оперативної пам’яті і підтримує одночасне підключення до 248 пристроїв. У переліку його характеристик підтримка порт Ethernet (RJ-45) 2,5 Гбіт / с, шість незалежних підсилювачів сигналу, підтримка мереж Mesh і 4K QAM.

Новинка вже доступна для попереднього замовлення. Продажі на всіх електронних майданчиках стартують 9 січня. Ціна новинки - всього $ 90. Практично одночасно Xiaomi знизила вартість попередника - AX3600: з 1 січня в Китаї його можна придбати за $ 75 замість $ 90.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В Twitter дозволять монетизацію контенту

За словами надійного Twitter-аккаунта Jane Machun Wong, соціальна мережа планує додати в профілі користувачів функцію під назвою Tip Jar....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -