Реклама

Xiaomi видаляють негативні відгуки власників смартфонів Mi 11

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Користувачі з Китаю стали скаржитися, що в їх смартфонах Xiaomi Mi 11 модуль Wi-Fi перестає працювати без видимих ​​на те причин. Найцікавіше в цій історії те, що китайська компанія видаляє коментарі з такими скаргами.

Схоже що, проблема зачіпає велику кількість користувачів. Люди назвали кілька ймовірних причин, за якими це може відбуватися. Це можуть бути серйозні недоліки в конструкції материнської плати. Якщо це дійсно проблема конструкції, то Xiaomi доведеться відкликати ту частину партії, яка постраждала.

Поки компанія нічого не визнає, а тільки видаляє в своєму офіційному співтоваристві коментарі зі скаргами. Залишається сподіватися, що Xiaomi перестане це робити і все ж випустить офіційну заяву.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В государственном приложении “Дия” разрабатывают возможность проведения е-выборов

В государственном приложении "Дия" разрабатывают возможность проведения е-выборов и украинцам такая идея нравится. Многие соответствующие сообщения можно увидеть на...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -