З’явився перший макет смартфона iPhone 13

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні, з’явилася візуалізація ймовірного вигляду нового iPhone 13. Нещодавно ми показували вам ймовірне зображення квадрокамери смартфона, а сьогодні з’явився перший макет смартфона iPhone 13. Відео із макетом було опубліковане на каналі Macotakara.

Як видно з відео, смартфон отримає 5,5 дюймовий екран. На відео не видно селфі-камеру, тому ймовірно, що вона розміщена під екраном. Таке розміщення камери вже вивчають в Huawei.

Також видно, що в смартфоні вже не буде роз’єму Lightning. Замість нього з’явився USB Type -C. Такий перехід, вони здійснили й на iPad Air 4.
Ми вже знаємо, що Apple хоче повністю відмовитися від дротових зарядок і зараз фокусується тільки на бездротових. Можливо, що версія iPhone 13 Pro вже буде оснащена бездротовою зарядкою.

Зараз нам залишається очікувати на реліз iPhone 12, який відбудеться через декілька місяців, а вже потім, в 2021 році, варто очікувати на iPhone 13.
Ймовірно, що більше інформації ми отримаємо на WWDC.

Підписуйтесь на нашу офіційну сторінку в Facebook.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Українцям розповіли, що робити, якщо Приват24 не працює на смартфоні

Всі українці погодяться, що ПриватБанк, найбільш популярний в країні. Ним користується більшість громадян. І зрозуміло чому, у ньому є...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -