Реклама

ZTE представляє 4G-версію смартфона з підекранною камерою

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

ZTE представив перший смартфон із селфі-камерою під дисплеєм на ринок разом з Axon 20 5G . Пристрій вже доступний на кількох світових ринках. Сьогодні ми дізналися, що ZTE представляє 4G-версію смартфона з підекранною камерою. Він поставляється з чіпсетом Tiger T618 від Unisoc.

ZTE Axon 20 4G збереже свій дизайн, а також свою ключову особливість - селфі-камеру афд дисплеєм. Конфігурація камери не змінюється.

З точки зору сировини платформа Unisoc дещо відрізняється від Snapdragon 765G. Tiger T618 має восьмиядерний процесор з двома ядрами Cortex-A75 з тактовою частотою 2 ГГц і шістьма модулями Cortex-A55 з однаковою тактовою частотою. Це порівняно з 2,4 ГГц та 2,2 ГГц для двох ядер Cortex-A75 на Snapdragon 765G та 1,8 ГГц для шести Cortex-A55.

Ціни та доступність ще не розкриті.

Читайте також: Відбувся запуск смартфона ZTE Blade 20 5G.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Amazfit X знаходиться у фазі виробництва

Вперше, про новий вигнутий смарт-годинник Amazfit X мова йшла ще у серпні 2019 року. Зараз, на платформі Xiaomi Youpin,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -