Реклама

Apple випустила оновлення з виправленням помилок на смартфонах iPhone 12

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні компанія Apple випустила оновлення з виправленням помилок на смартфонах iPhone 12. Оновлення отримало номер – iOS 14.2.1.

Оновлення iOS 14.2.1 можна завантажити безкоштовно, і воно доступне на всіх придатних пристроях в Налаштуваннях. Щоб отримати доступ до нового програмного забезпечення, перейдіть до Налаштування> Загальне> Оновлення програмного забезпечення.

Згідно з примітками Apple, iOS 14.2.1 усуває кілька серйозних помилок, виявлених у нових пристроях “iPhone 12”. Оновлення виправляє помилку, через яку деякі текстові повідомлення MMS не отримувались як у приватних, так і в групових чатах, і виправляє помилку, через яку екран блокування пристрою iPhone 12 mini не відповідав.

Воно також включає виправлення для слухових пристроїв Made for iPhone, які мали проблеми із якістю звуку. Примітки до випуску Apple наведені нижче.

iOS 14.2.1 вирішує такі проблеми для вашого «iPhone»:
– Деякі MMS-повідомлення можуть не отримуватися
– Створені для слухових пристроїв Made for iPhone можуть мати проблеми із якістю звуку під час прослуховування звуку з «iPhone»
– Екран блокування може не реагувати на «iPhone 12» mini

З усіх цих питань надходило кілька скарг. Для пристрою ‌iPhone 12‌ mini користувачі бачили проблеми під час проведення пальцем вгору знизу екрана блокування або при натисканні ліхтарика або кнопок камери.

В відсутніх текстових повідомленнях в першу чергу постраждали користувачі , які були в групових чатах з Android користувачами.

Apple не визнала цих проблем, але щодо третього питання існував документ із підтримкою, через який деякі люди зі слуховими апаратами та пристроями Made for ‌iPhone‌ відчували несподівані звуки, такі як гучний статичний або переривчастий звук.

Apple також тестує iOS 14.3 і до цього часу видали розробникам дві бета-версії цього оновлення. iOS 14.3 додає функціональність ProRAW до нових iPhone, а також запровадить послугу Fitness +.

Читайте також: Apple визнали, що зарядка MagSafe Duo повільна.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Как быстро получить банковскую карту в ПриватБанк без навязывания дополнительных услуг

Стаття доступна українською...За последние 2-3 года, количество владельцев банковских карт стремительно выросло и оно будет только увеличиваться. Такая резкая...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -