Реклама

Apple визнала проблему з бездротовою зарядкою в iPhone 12

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Користувачі iPhone 12 з перших же днів продажів нових смартфонів Apple скаржаться на сильно дратівливу проблему – бездротова зарядка працює нестабільно і може відключатися в самий невідповідний момент. Єдине, що радує в цьому випадку, так це те, що Apple визнала проблему з бездротовою зарядкою в iPhone 12.

На даний момент відомо, що перезавантаження смартфона рятує, але тільки на час – через день або два проблема з відключенням зарядки повертається. На ситуацію звернув увагу автор ресурсу 9to5Mac, сам зіткнувся з нею і виявив в мережі безліч аналогічних скарг від побратимів по нещастю.

Один з читачів 9to5Mac повідомив, що зумів отримати відповідь від офіційного представника компанії Apple в службі підтримки в онлайн-чаті. Співробітник Apple підтвердив, що компанія знає про існування проблеми і вже працює над її виправленням. Судячи з відповіді співробітника, проблема з бездротовою зарядкою буде вирішена в найближчому оновленні iOS.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Запаси смартфонів Xiaomi Mi 10 виявилися надзвичайно мізерними

Запаси смартфонів Xiaomi Mi 10 виявилися надзвичайно мізерними. Вони почали зникати з магазинів слідом за Xiaomi Mi 10 Pro...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -