Реклама

HP показала VR гарнітуру нового покоління

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія HP вирішила виправити ситуацію з своїми окулярами віртуальної реальності. Оригінальні окуляри HP Reverb вийшли мягко кажучи не дуже конкурентними. Сьогодні, компанія HP показала VR гарнітуру нового покоління – HP Reverb G2.

Як відомо, нова гарнітура розроблялася спільно з такими компаніями як Valve та Microsoft, які допомагали їм створити справжню та якісну VR гарнітуру.
З технічних характеристик нам відомо:

  • роздільна здатність 2160х2160
  • поле зору 114 градусів
  • відстеження за допомогою 4-х камер

Також відомо, що HP додали повзунок для налаштування IPD, що дозволить налаштувати правильно лінзи. HP Reverb G2 постачається з парою контролерів, які сильно схожі на Oculus Touch. Якщо ж вам щось не підходить, то ви зможете придбати іншу пару контролерів та зовнішніх датчиків (тільки ті, які сумісні з Steam VR та Windows Mixed Reality).

HP показала VR гарнітуру нового покоління

Якщо HP Reverb G2 дійсно вийшли якісними, то зможуть конкурувати з такими VR як Oculus Rift, Valve Index та HTC VIVE. Ціна на VR почнеться з 600 доларів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Топ 5 вживаних смартфонів, які рекомендують до покупки в 2023 році

Сьогодні на ринку смартфонів представлена величезна кількість пристроїв в різних цінових категоріях та з абсолютно різними характеристиками. Поряд із...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -