Реклама

Huawei патентує смартфон із дисплеєм в модулі камер

Останні Новини

Компанія Huawei патентує смартфон із вторинним дисплеєм, що буде розміщений в модулі камер або поряд із ним. Модуль камер складається з чотирьох датчиків. Також, є різні варіанти розміщення такої системи. А саме, камери із дисплеєм можуть розміщуватись по центру задньої панелі, або ж, у верхньому лівому куті. Тут вторинний дисплей може розміщуватись як зверху камер, так і знизу. Із представлених зображень, ми бачимо відображення часу, але можливо, буде і інше призначення для нього.

Huawei патентує смартфон із дисплеєм в модулі камер

Щодо самого смартфону, то він отримує вигнутий дисплей. Загалом, досить схожий до серії Huawei P40. На екрані немає ні виїмки, ні іншого отвору для фронтальної камери. Щодо клавіш, то вони є лише збоку, і це клавіша живлення та регулювання гучності.

І знову ж таки, варто зазначити, що це лише патент і чи побачимо ми такий смартфон вживу, поки невідомо.

Рекомендуємо: Huawei Патентує Складний Телефон Із Стилусом.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Украинцам рассказали, как современный банкомат может навредить кредитной истории

Стаття доступна українською...В последнее время, украинцы стали чаще брать кредиты в известных банках Украины и причина этого вполне очевидна....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -