Реклама

Huawei представила систему електроприводу DriveOne

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Huawei представила систему електроприводу DriveOne для автомобілів. DriveOne дозволить мінімізувати компоновку силової частини транспортного засобу, заощадити 220 мм у вертикальному напрямку, зменшити кількість монтажних кронштейнів і довжину проводів.

Компанія Huawei анонсувала свою універсальну систему електроприводу для автомобілів, яка отримала назву Huawei DriveOne. Компанія стверджує, що DriveOne – перше в галузі гіперконвергентне рішення для енергетичної галузі.

Huawei DriveOne об’єднує сім механічних і силових компонентів: мікроблок управління (MCU), двигун, редуктор, перетворювач постійного струму (DCDC), бортовий зарядний пристрій (OBC), блок розподілу живлення (PDU) і блок управління акумулятором (BCU).

За словами розробників, DriveOne дозволить мінімізувати компоновку силової частини транспортного засобу, заощадити 220 мм у вертикальному напрямку, зменшити кількість монтажних кронштейнів і довжину проводів (на 5 м). Крім того, виробник заявляє, що оновлення програмного забезпечення будуть встановлюватися за 30 секунд, але і це не найцікавіше.

Huawei заявляє, що це перша в галузі високовольтна універсальна система електроприводу, яка може відповідати вимогам швидкої зарядки 2C і гарантувати дальність ходу 200 км за 10 хвилин зарядки. Китайський технологічний гігант заявив, що Huawei DriveOne є більш ефективним, точним і енергоефективним, ніж попередні аналогічні рішення.

Читайте також: Флеш-пам’ять SFS 1.0 від Huawei виявилася найшвидшою пам’яттю.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Назван iPhone, который больше всего продается в Украине

Стаття доступна українською...В Украине большая база поклонников и фанатов компании Apple, положительно сказывается на продажах их устройств. Сейчас же...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -