Реклама

IOS 14 ламає додатки на iPhone

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Тільки нещодавно Apple зробили IOS 14 офіційним, як вже почали з’являтися помилки. Згідно отриманої інформації, IOS 14 ламає додатки на iPhone.

IOS 14 ламає додатки на iPhone

Варто відмітити, що нова ОС принесла деякі корисні функції, серед яких найважливішою можна назвати можливість вибору браузера та електронної пошти за замовчуванням.

Нагадуємо: Версія IOS14 Доступна Не Тільки Для Нових Смартфонів.

Однак все не так просто як здається. Зараз, після кожного перезавантаження пристрою, ОС ламає всі попередні налаштування і повертає їх до стандартних, тобто за замовчуванням.

Це означає, що кожного разу, коли ваш телефон заряджається або ви перезапускаєте його, ви знову будете спрямовані на використання Safari та програми Apple Mail. Так буде відбуватися доти, поки не перейдете до налаштувань, щоб змінити будь-який альтернативний браузер та поштовий клієнт.

Ця проблема, швидше за все, буде виправлена, як тільки з’явиться наступна збірка iOS 14. На даний момент ви застрягли в тому, що кожен раз після перезавантаження вам доведеться перепризначити ці додатки.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

З’явилась нова інформація щодо затримки iPhone 12

Чутки про затримки виробництва серії iPhone 12 ми отримуємо уже давно. Цього тижня, з’явилась нова інформація щодо ймовірної затримки...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -