Реклама

Месенджер WhatsApp втрачає своїх користувачів через нові правила

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

За повідомленнями джерел мережі, месенджер WhatsApp втрачає своїх користувачів через нові правила. Популярний сервіс обміну повідомленнями WhatsApp зіткнувся з раптовим падінням кількості нових завантажень. На тлі цього відзначається різке зростання популярності конкуруючих месенджерів, таких як Signal і Telegram.

Згідно з наявними даними, в період з 5 по 12 січня кількість завантажень WhatsApp скоротилося більш ніж на 2 млн у порівнянні з попереднім тижнем і склало 10,6 млн завантажень. Дані аналітичної компанії Sensor Tower говорять про те, що за аналогічний період часу кількість завантажень додатків Signal і Telegram склало 17,8 млн і 15,7 млн ​​завантажень відповідно.

Зниження популярності месенджера WhatsApp обумовлено невдоволенням користувачів щодо того, як сервіс обробляє їх дані. Кілька днів тому 2 млрд користувачів WhatsApp отримали повідомлення про те, що в сервісі вступають в силу змінені правила використання та оновлені політики конфіденційності. Відповідно до нових правил, WhatsApp буде обмінюватися даними користувачів з Facebook, що і викликало масове невдоволення. Користувачі повинні прийняти нові правила до 8 лютого або ж вони більше не зможуть взаємодіяти з сервісом обміну повідомленнями.

Безвихідна ситуація, або як WhatsApp виправдовується перед своїми користувачами

Варто відзначити, що WhatsApp прикладає чимало зусиль, щоб переконати користувачів продовжити працювати з месенджером. Наприклад, в рамках цієї діяльності Facebook опублікувала в декількох індійських газетах запевнення про те, що сервіс належним чином піклується про конфіденційність даних користувача. Тож не дивно, що для такої агітації була обрана саме Індія, оскільки тут месенджер має найбільшу аудиторію.

«WhatsApp поважає і захищає вашу конфіденційність», - говорить заголовок, який з'явився на першій шпальті газет The Indian Express, The Hindu, а також ще восьми місцевих видань.

«WhatsApp не може бачити ваші особисті повідомлення або чути ваші дзвінки, рівно як і Facebook. Це стосується кожного особистого повідомлення, фото, відео, голосового повідомлення та документа, які ви відправляєте своїм друзям, родині та колегам в індивідуальному порядку або в груповому чаті. Чати зашифровані наскрізним шифруванням. Це залишається між вами », - йдеться в повідомленні WhatsApp, яке з'явилося в індійських газетах.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В Instagram прийняли нову політику від якої не всі будуть у захваті

Сьогодні надійшла інформація, що в Instagram прийняли нову політику від якої не всі будуть у захваті. Дана політика спрямована...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -