Реклама

Найпоширеніші міфи про 5G, в які не варто вірити

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

З недавніх пір, як в світі почали поширюватися мережі 5-го покоління, з ними постійно щось трапляється. В даному випадку не йде мова про проблеми технічного плану, а про проблеми сприйняття цієї нової технології, яку досить велика частина людства сприйняла за небезпечну. Абсурдність ситуації дійшла до того рівня, що в багатьох країнах “небайдужі” громадяни просто знищували вежі з устаткуванням для 5G. Причиною такої поведінки є те, що багато хто вірив в різноманітну нісенітницю, яка стосується 5G і її впливу на здоров’я. Зараз же буде названо найпоширеніші міфи про 5G, в які не варто вірити.

Цікаво: Українцям розказали, для чого насправді винайшли 5G.

Розпочнемо напевно з найактуальнішого міфу - за допомогою 5G розповсюджується коронавірус.

Хоча це й здається максимально дивним, але в цей міф вірить достатня кількість людей. В багатьох країнах навіть проводилися мітинги проти 5G. Абсурдністю є той момент, що технологія 4G не засмучувала і не засмучує нікого, хоча 5G це і є вдосконалена технологія 4G, яка просто дозволяє передавати дані в рази швидше. Також варто нагадати, що коронавірус / Covid-19 не розповсюджується через вежі зв'язку і будувати теорії змов навколо цього вірусу та технології 5G буде не дуже правильним.

Наступний поширений міф - 5G призводить до аутизму та безпліддя.

Цей міф можна з легкістю віднести до попереднього, оскільки вірити твердженням людей, які знають про технологію 5G рівно стільки, як і більшість людей, не сильно правильно.
В першу чергу, вірити цьому міфу не варто через те, що не було ніяких справжніх досліджень на цю тему і тим більше не було випадків аутизму або безпліддя, які б стали наслідками технології 5G.

Третій міф - 5G викликає генетичні захворювання.

Ну, в даному випадку, абсурдність цього твердження практично така ж, як і в попередніх випадках. Здається, що люди, які вірять в подібні міфи, просто хочуть вірити в теорії змов, або ж їм бракує адреналіну в житті. В іншому випадку, пояснити бажання людей сліпо вірити в таку, відверто кажучи, маячню, не виходить ніяк.

Повторюємо, 5G - це тільки вдосконалена технологія, за допомогою якої можна передавати великі об'єми даних з неймовірною швидкістю. Якби з 5G були справді якісь проблеми, її б не розповсюджували по світу і вона б потрапила під заборону в більшості провідних країн.

Рекомендуємо: Прогноз аналітиків: Ринок 5G смартфонів буде стрімко збільшуватися.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відеокарти Radeon RX 6900 XT отримають нову технологію Infinity Cache

Цього року витоки про відеокарти GeForce RTX 3000 з'явилися досить пізно, особливо, якщо говорити про технічні подробиці і продуктивність....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -