Реклама

Названо 2 прості налаштування на Android, які збережуть ваш акумулятор та мобільні дані

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Останніми роками ємність акумуляторів смартфонів не значно збільшилася, оскільки виробники більше зосереджувалися на оптимізації своїх пристроїв і розробці “швидших” зарядних пристроїв, що покращує його автономність. Але, безсумнівно, вас цікавить останнє, і саме тому протягом останніх кількох тижнів ми виявили кілька прихованих функцій Android, які забезпечують збереження акумулятора вашого пристрою (майже 12% заряду).

Сьогодні ми хочемо зробити ще один крок далі, тому ми пропонуємо вам два чудові прийоми для Android, за допомогою яких ви зможете не лише заощадити акумулятор, але й витрачати менше мобільних даних .

Цікаво: Названо 6 хитрощів, які дійсно зроблять ваш телефон Android швидшим.

Ці дві приховані функції Android дозволяють економити акумулятор і мобільні дані

Ви, напевно, це вже знаєте, але ваш телефон Android має велику кількість додаткових функцій, які містяться в прихованому розділі вашого смартфона під назвою “Параметри розробника” і сьогодні ми поговоримо з вами про два з них, завдяки яким ви зможете заощадити акумулятор і мобільні дані.

Тому перше, що вам потрібно зробити, щоб отримати доступ до цих двох прихованих функцій, це увімкнути “Параметри розробника”, те, що ви можете зробити, виконавши ці прості дії:

  • Відкрийте програму Налаштування на своєму мобільному пристрої Android
  • Введіть розділ Інформація про телефон або подібний
  • Натисніть кілька разів кнопку Номер збірки, доки внизу не з’явиться повідомлення про те, що параметри розробника активовано.

Коли це буде зроблено, ви повинні знайти новий розділ «Параметри розробника», який у моєму випадку розташований у розділі Система і отримати до нього доступ.

Цікаво: Покращте продуктивність свого Android – смартфону за допомогою цих 4 порад.

Зайшовши всередину, потрібно прокрутити вниз, доки не знайдете опцію Обмежити пошук мереж Wi-Fi та позначити прапорцем, який з’явиться праворуч щоб активувати його, оскільки таким чином ваш смартфон не буде постійно шукати мережі Wi-Fi і таким чином ви зможете трохи заощадити батареї протягом усього дня.

Друга прихована функція, про яку ми з вами сьогодні поговоримо, розташована трохи нижче попередньої та називається «Завжди на мобільних даних», хоча в цьому випадку вам не доведеться її активувати , але якраз навпаки, оскільки вам потрібно зняти прапорець, який з’являється праворуч від нього, щоб вимкнути його. Таким чином, коли ви під’єднаєтеся до мережі Wi-Fi, мобільні дані буде автоматично деактивовано, що дозволить вам легко заощаджувати як батарею, так і гігабайти вашого мобільного тарифу.

Цікаво: Які місця на смартфонах Android слід очищувати регулярно та обов’язково.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Основні поради для збереження заряду смартфона на більший термін

Активним користувачам смартфонами весь час мало заряду батареї. Вони змушені постійно його заряджати або за допомогою Powerbank, або ж...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -