Реклама

Очікується великий дефіцит смартфонів Apple iPhone 12

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Як повідомляє Digitimes, на ринку очікується великий дефіцит смартфонів Apple iPhone 12. Причиною є реакція Apple на порушення умов праці двох великих партнерів-складальників iPhone.

Минулого тижня Apple була змушена відправити на випробувальний термін збирача iPhone компанію Wistron після того, як на заводі спалахнув бунт. Apple провела розслідування і виявила, що співробітники мали рацію. В результаті компанія вирішила заборонити Wistron отримувати будь-які нові замовлення, пов’язані з iPhone, до тих пір, поки Wistron не зможе гарантувати Apple, що з співробітниками будуть поводитися правильно. Wistron збирався найняти 20 000 робочих в наступному році, щоб виробляти більше iPhone. Однак поки незрозуміло, коли Apple дозволить Wistron продовжити роботу.

Раніше, в листопаді, було виявлено, що компанія Pegatron порушила місцеве трудове законодавство. Компанії також дали умовний термін і заборонили отримувати нові замовлення від Apple до тих пір, поки вона не виправить свої проблеми. Виробника звинуватили у фальсифікації документації, що дозволяє деяким студентам працювати в нічний час і понаднормово, а також виконувати роботу, не пов'язану з їх спеціальністю. І що ще гірше, Pegatron і ті, хто причетний до цього, нібито пішли на «екстраординарні заходи», щоб приховати порушення.

Паралельно з цією інформацією з'явилися відомості про те, що компанія з Купертіно збільшила кількість замовлень на iPhone 12 на перший квартал наступного року.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Известно, почему украинцы боятся “умных домов”

Стаття доступна українською...И так, тема умных домов уже довольно давно актуальна и только несколько лет назад она начала распространяться...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -