OPPO працює над своїм першим складним телефоном

Останні Новини

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Компанія OPPO працює над своїм першим складним телефоном, прототип якого з’являвся ще у 2019 році. Зараз же, компанією був поданий патент до CNIPA, тож запуск даного пристрою стає реальнішим.

Із опублікованих зображень видно, що смартфон отримав вертикальний модуль камери, ймовірно із трьома датчиками. Нижня частина корпусу смартфона отримає динамік та порт USB Type-C для зарядки, зверху буде розташований слот для SIM-карти.

Щодо інших характеристик, то новий складний смартфон від OPPO очікується із 8-дюймовим дисплеєм з технологією LTPO та частотою оновлення 120 Гц. Процесор, ймовірно, тут буде Snapdragon 888. Основна камера очікується із датчиком на 50 Мп, а фронтальна – 32 Мп.

Також нещодавно стало відомо, що OPPO та Vivo випустять три планшети разом.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Apple запатентувала клавіатуру із захистом від проливання рідин

Apple запатентувала метод створення клавіатури із захистом від проливання рідин. Задумка компанії полягає в використанні пристрою введення, чутливого до...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -