Реклама

Популярна анонімна пошукова система стрімко набирає популярність

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Популярна анонімна пошукова система стрімко набирає популярність і в минулий понеділок опрацювала більше 100 млн запитів за добу. Пошукова система DuckDuckGo, орієнтована на конфіденційність, вперше за свою 12-річну історію опрацювала за день більше 100 млн пошукових запитів користувачів.

Рекорд був встановлений після двох років стійкого збільшення числа оброблюваних запитів. Зростання цього показника розпочалося з серпня 2020 року, коли пошукова система почала отримувати більше 2 млрд пошукових запитів в місяць на регулярній основі.

Популярність DuckDuckGo стала рости після того, як пошукова система вийшла за межі власного сайту, і були запущені її версії для мобільних пристроїв на Android і iOS, а також спеціальне розширення для Chrome. У вересні 2020 року компанія повідомила в Твіттері про більш ніж 4 млн користувачів.

Зростаюча популярність пошукової системи також пояснюється її зобов'язанням не збирати призначені для користувача дані і надавати для всіх однакові результати пошуку по заданому запиту. Як повідомила компанія в минулому році, через відсутність деталізованих даних їй іноді важко навіть оцінити розмір власної бази користувачів.

Завдяки конфіденційності DuckDuckGo була обрана в якості пошукової системи за замовчуванням в браузері Tor і часто використовується за замовчування в режимах приватного перегляду деяких інших браузерів.

Орієнтування на конфіденційність все частіше стає одним з основних чинників при виборі сервісів. На початку тижня месенджер Telegram оголосив, що кількість його зареєстрованих користувачів досягла 500 млн, а сервери Signal вийшли з ладу в п'ятницю після раптового припливу «мільйонів і мільйонів нових користувачів», який, за словами компанії, перевершив її найоптимістичніші прогнози.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Чим небезпечні електросамокати та чи потрібні вони на дорогах?

Електросамокати стали дуже популярними останнім часом. Особливо це стосується міст, де багато машин та людей. Коли одні стоять в...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -