Реклама

Представлено Galaxy Note 20 та Tab S7 Enterprise Edition

Останні Новини

Сьогодні, у Німеччині, представлено Samsung Galaxy Note 20 та Samsung Galaxy Tab S7 Enterprise Edition. Випускається видання Enterprise Edition з чотирма роками гарантії та використовується для бізнесу.

Постачається Galaxy Note 20 5G та Tab S7 Enterprise Edition з однорічним безкоштовним доступом до Knox Suite (зокрема до Knox Mobile Enrollment, Knox Manage, Knox E-FOTA та ін.). Також дані пристрої отримують покращений додаток Samsung Notes, функцію Wireless DeX, ну і звісно, S Pen.

Щодо цін, то Samsung Galaxy Note 20 Enterprise Edition отримав цінник 1059 євро. Samsung Galaxy Tab S7 Enterprise Edition можна придбати за 809 євро. Стартують продажі на ринку Німеччини у вересні цього року.

Рекомендуємо: Samsung Galaxy M51 Отримав Сторінку Підтримки.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Опубліковано перше зображення камери Leica Q2 Monochrom

Опубліковано перше зображення камери Leica Q2 Monochrom. Компанії Leica приписують намір випустити монохромний варіант полнокадровой компактної камери Leica Q2,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -