Реклама

Робимо пульт із старого смартфона. Декілька правил.

Останні Новини

Пульт потрібно мати практично до будь-якої техніки, але буває, що вони виходять з ладу або ви не знаєте де його поклали. В такому разі дуже допоможе старий непотрібний смартфон, який з легкістю замінить пульт управління. Такий спосіб підійде усій техніці, яка управляється за допомогою ІЧ-порту, при цьому на смартфоні його мати не обов’язково. Якщо вас зацікавило, читайте далі.

Для початку розповімо про способи перетворення телефона на пульт в тому випадку, якщо ІЧ-порт є. Не всі знають, але зараз дуже багато моделей мають інфрачервоний порт. Зазвичай його можна побачити в верхній частині корпусу (це маленька червона лінія). Якщо ви такої не знайшли, то ще є варіант завантажити програму AnyMote Universal Remote і перевірити за допомогою неї. Отож, якщо ви власник саме моделі з ІЧ-портом, то зробити пульт для будь-якої техніки буде дуже легко. Спочатку завантажте додаток Smart IR Remote (або його аналог). Перевагою саме цієї програми є те, що вона універсальна для усіх пристроїв, які підтримують управління за допомогою інфрачервоного порту. Тобто ви завантажуєте один додаток та керуєте усім, що є вдома. Smart IR Remote не вимагає жодних додаткових налаштувань. Ви просто заходите в неї, вмикаєте ІЧ-порт та підносите телефон до пристрою. Підключення відбувається саме по собі, а після цього ви побачите позначку на екрані, що все пройшло успішно і готове до управління.

Цікаво: Декілька порад, як покращити мережу на смартфоні

Якщо на вашому смартфоні таки немає ІЧ-порту, то можна його купити або ж взагалі зробити самому. Продаються вони багато де і коштують дійсно мало. Підходять для телефонів на Android та iOS. Плюс в тому, що такий додатковий ІЧ-порт ловить на досить далекій відстані - до 10 метрів і може замінити усі пульти управління в домі.

Що ж зробити, якщо ви хочете зробити ІЧ-порт самі?
Вам знадобиться старий пульт, а точніше два інфрачервоні світлодіоди з нього та роз'єм TRS 3.5. Далі читаємо уважно інструкцію:
1. Візьміть супер-клей та склейте між собою два світлодіоди.
2. Зпаяйте виведення між собою і обріжте, якщо вони вийшли занадто довгі.
3. Після цього потрібно припаяти світлодіоди до загальних штекерів
4. Новий штекер буде слугувати як корпус. Ножиком можна відрізати верх і готово.
5. Якщо потрібно, то заклейте це гарячим клеєм, але при потребі.

На цьому все. Але як бачите, щоб зробити самостійно ІЧ-порт треба трохи потрудитись. Набагато легше піти і купити його окремо, тим більше, що ціна дійсно низька. Плюс використання смартфона замість пульта в тому, що він підійде для будь-якої техніки.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi готує до релізу бюджетний смартфон з кодовою назвою “Gauguin Pro”

Раніше ходили чутки, що Xiaomi розробляє два бюджетні смартфона. Сьогодні ж стало відомо, що Xiaomi готує до релізу бюджетний...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -