Реклама

Розкрито ціни смартфонів серії Realme Narzo 20

Останні Новини

Поки ми очікуємо запуску нової серії смартфонів Realme Narzo 20, в мережі проcочились ціни майбутніх пристроїв. Нагадаємо, реліз запланований на 21 вересня. А саме, розкрито ціни смартфонів серії Realme Narzo 20 – Narzo 20A, Narzo 20 та Narzo 20 Pro, які очікуються у Індії.

І так, смартфон Realme Narzo 20A з 3 Гб оперативної пам’яті та 32 Гб вбудованої, ймовірно, коштуватиме близько 122 дол. Варіант Narzo 20A з 4 Гб оперативної пам’яті та 64 Гб вбудованої отримає цінник близько 135 дол.

Телефон Realme Narzo 20 можна буде придбати за ціною близько 175 дол за 4 Гб оперативної пам’яті та 64 Гб вбудованої. А варіант із 6 Гб оперативної та 64 Гб вбудованої пам’яті коштуватиме близько 208 дол.

Смартфон Realme Narzo 20 Pro в залежності від конфігурації пам’яті, за чутками, отримає ціну 230 дол за 6 Гб ОП та 64 Гб вбудованої пам'яті. Ціна у розмірі 272 дол буде встановлена за варіант із 8 Гб Оп та 128 Гб вбудованої.

Джерело: Twitter

Рекомендуємо: Ericsson Придбали Компанію Мережевого Обладнання Cradlepoint.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Тизер смартфона з найшвидшою зарядкою – Lenovo Legion

Смартфон Lenovo Legion, про який ми раніше писали, готується до анонсу цього місяця, але точна дата ще не відома....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -