Реклама

Розповідаємо, як використовувати нові фішки безпеки iCloud+

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Одночасно з запуском iOS 15, iPadOS 15 та macOS Monterey, у компанії Apple презентували набір функцій iCloud+ для користувачів підпискового сервісу хмарного сховища iCloud. У випадку, якщо вам не вистачає стандартних 5 ГБ пам’яті, які кожен користувач продукції Apple отримує безкоштовно, можна докупити 50 ГБ, 200 ГБ або 2 ТБ.

Зараз користувачі отримують чотири фішки в рамках iCloud+, але ми розглянемо дві найцікавіші. Окрім них, до переліку входить HomeKit Secure Video – це відеозаписи для відеокамер з HomeKit, та Custom Email Domain – функція, що дозволяє створити власне доменне ім’я пошти iCloud.

iCloud Private Relay

Функція iCloud Private Relay - це частина Safari для девайсів Apple, тобто iPhone, iPad та Mac. На даний момент ця функція досі в рамках бета-тестування, її досі можна ввімкнути, якщо у вас є щомісячна передплата сховища iCloud. Головним призначенням цієї функції є ускладнення перегляду того, що ви робите онлайн, вашому провайдеру, державним структурам, рекламодавцям в Інтернеті тощо.

Цікаво: Як відновити iPhone з резервної копії iCloud.

Коли iCloud Private Relay ввімкнена, коли трафік покидає ваш девайс, він рухається двома окремими вузлами, один з яких належить Apple, інший - її партнеру, і в результаті ні в кого немає повної картини. Це не такий надійний захист, як VPN, але все одно непоганий додатковий захист для середньостатистичного користувача.

Завдяки функції Private Relay приховується ваша IP-адреса, а ваші дані шифруються, щоб будь-кому (у тому числі вашому провайдеру), було важче відслідковувати ваш трафік. Для того, щоб ввімкнути цю функцію на вашому iPhone чи iPad, слід зайти у налаштування, тоді в iCloud та вибрати Private Relay (Beta). У випадку macOS, в системних налаштуваннях слід вибрати Apple ID, а тоді iCloud та вибрати той самий пункт. Налаштування діють тільки для одного пристрою, тому кожен ваш девайс Apple можна сконфігурувати по-іншому.

Hide My Email

Другою ключовою безпековою фішкою iCloud+ є Hide My Email. По суті, це розширення фішки, доступної в рамках Sign In With Apple, де ви можете використати ваш Apple ID для логування на сайтах та в додатках (як з обліковими записами Google чи Facebook). Apple ID підтримує фішку, завдяки якій ви можете залогуватися за допомогою додаткової, випадково згенерованої email-адреси, завдяки чому сервіси, яким ви не хочете довіряти свою інформацію, не отримають її.

По суті, Hide My Email виконує ту саму функцію, але дозволяє логуватися не лише там, де є опція Sign In With Apple, а взагалі будь-де. При цьому ваша основна скринька залишається невідомою для сервісу, у який ви входите. Цю можливість варто використовувати при створенні тимчасових нових облікових записів або у випадку, коли ви не хочете довіряти свою інформацію сервісу, який цього вимагає. При цьому повідомлення, які приходять на випадково згенеровану пошту, можна переспрямувати на будь-яку іншу скриньку, прив’язану до вашого Apple ID.

Цікаво: Кращі антивірусні програми для iPhone в 2022 році.

Для того, щоб увімкнути цю можливість через веб-версію iCloud, слід зайти у налаштування облікового запису, і вибрати пункт Manage під Hide My Email. Після цього треба натиснути на значок плюса для створення нової пошти, так само їх можна й видаляти. У випадку iPhone та iPad все так само, лише слід спершу зайти в загальні налаштування, тоді у iCloud та вибрати опцію Hide My Email. На Mac слід зайти у System Preferences, тоді у iCloud та Options поруч з Hide My Email.

Якщо ж вам хочеться створити постійну альтернативну скриньку, яку ви зможете вибрати самостійно, можна скористатися iCloud Mail Aliases. Слід зайти на веб-версію iCloud, вибрати Mail, тоді натиснути на значок налаштувань та вибрати пункт Accounts. Після цього ви зможете прив’язати до трьох альтернативних скриньок до облікового запису, причому зможете не лише отримувати, а й відправляти повідомлення, чого немає у випадку Hide My Email.

Цікаво: Найкращі бездротові навушники для iPhone та iPad 2022 року.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо особливості вашого смартфона, про які ви могли не знати

Середньостатистичний українець використовує свій смартфон тільки для того, щоб здійснити дзвінок, "посидіти" в Facebook, попереписуватися у Viber або Telegram...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -