Розумні телевізори Xiaomi отримали оновлення

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Розумні телевізори Xiaomi отримали оновлення оболонки. Моделі в Індії отримали оновлення до Patchwall 3.4. Оновлення з’явиться і в інших країнах.

Розумні телевізори Xiaomi отримали оновлення оболонки

Розумні телевізори Xiaomi працюють під управлінням Android TV. При цьому на низці ринків вони поставляються з оболонкою Patchwall. Раніше в цьому році Xiaomi випустила оболонку Patchwall 3.0, а тепер в Індії вийшло оновлення, яке приносить телевізорам оболонку Patchwall 3.4.

Нововведень в оболонці кілька. Перше називається Immersive Carousel. Це частина оформлення, що має на увазі, що фон домашнього екрану змінюється в залежності від того, який елемент зараз обраний. Наприклад, при виборі якогось фільму фоном буде служити його обкладинка. Друга нова функція називається User Centre. Це розділ, де зібрані різні пропозиції щодо передплати, партнерські матеріали і так далі.

Останній новий елемент називається Live TV. Це перелік всіх доступних в прямому ефірі телеканалів.

Читайте також: Xiaomi Додали Дитячий Режим В PatchWall.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.


- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

У Playstation 5 виявилися проблеми із охолодженням

Сьогодні надійшла сумна новина про PlayStation 5. Як повідомляється, у Playstation 5 виявилися проблеми із охолодженням. Фото з магазину,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -