Реклама

Українцям розповіли, що робити, якщо з банкомата стирчать чужі гроші

Останні Новини

Ми не раз описували проблеми із банківськими картками та банкоматами, з якими ви можете стикнутись. Сьогодні ж розглянемо ситуацію, яка також пов’язана з несправним банкоматом. І так, як поводитись, коли в банкоматі ви помітили готівку, а людей поруч немає.

Спочатку, ні в якому разі не забирайте ці кошти собі, так як це чужі гроші і надалі ви можете отримати проблеми із законом. Щодо рекомендацій експертів в банківській сфері, то взагалі не рекомендується торкатись до цих грошей, не те щоб забирати їх. Також не варто підходити близько до банкомату, якщо ви помітили в ньому готівку ще з далека. Так як кожен банкомат має камери відеоспостереження та й на вулиці є вбудовані камери, тому відстежити вас буде не складно.

Тепер щодо самого питання, як же діяти в такій ситуації, якщо варіант із пошуком іншого банкомату вам не підходить. Для початку ви можете зачекати декілька хвилин, так як банкомат за умови, що кошти не були забрані протягом 30-45 секунд повинен повернути їх до себе сам. Якщо банкомат сам забере ці кошти, то далі ви можете спокійно здійснювати необхідні вам операції.

Якщо гроші не повертаються назад в банкомат, що може бути пов’язано із проблемою системи чи поломки самого датчика, то тут лише один правильний варіант – знайти інший банкомат. А от якщо ви все-таки підійшли до банкомату, та ще й намагались запихнути гроші назад, то тут уже варто звернутись на гарячу лінію банку та повідомити про ситуацію. Оператори повинні надати вам рекомендації щодо ваших подальших дій, які не принесуть вам лишнього клопоту, або, можливо, буде ймовірність віддаленого перезавантаження банкомату та гроші собі він їх поверне сам.

Тобто основна рекомендація, це не забирати гроші собі, так як це може надалі розглядатись як крадіжка.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як користуватися Google Lens? 5 порад, як насолоджуватися камерою

Google Lens – це інструмент, який дозволяє розпізнавати об’єкти та тексти за допомогою камери мобільного телефону або безпосередньо з фотогалереї. Завдяки цій...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -