Реклама

WhatsApp отримує оновлення розділу Статус

Останні Новини

Месенджер WhatsApp користується досить великою популярністю, відповідно розробники постійно працюють над оновленням даного застосунку. Зараз же говориться про отримання оновлення розділу «Статус» у бета-версії iOS.

Із запуском даного оновлення, користувачі WhatsApp на iOS отримають можливість записувати голосові статути для своїх профілів. Тривалість такого запису обмежується в 30 секунд. Позначаються дані голосові статуси за допомогою значка в нижньому правому куті схожого на мікрофон.

Нагадаємо, що в розділі «Статус» раніше відображались лише зображення та відео, яким ви ділились із користувачами. Зараз же оновлення змінить цю взаємодію. Також раніше дана функція була помічена на пристроях із оновленням бета-версії Android 2.22.21.5.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо правильні налаштування месенджера WhatsApp

Майже всі власники смартфонів використовують месенджери для спілкування з своїми родичами або друзями, оскільки це неймовірно зручно, швидко і...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -