Реклама

Xiaomi планує випустити 9 нових смартфонів на початку 2021 року

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Xiaomi Malaysia вже готує громадськість до анонсу нового смартфона під брендом Redmi. Висловлюються припущення, що мова може йти про смартфон під назвою Redmi 9T. Такоє стало відомо, що Xiaomi планує випустити 9 нових смартфонів на початку 2021 року і мова йде про глобальний ринок.

В’єтнамський аналітик заявив, що Redmi 9T може дебютувати в країні 8 січня. Крім Redmi 9T, очікуються глобальні версії Xiaomi Mi 11 і Xiaomi Mi 11 Lite 4G.

Джерела в Twitter стверджують, що смартфон Xiaomi Mi 11 Lite 4G може бути випущений в Індії під назвою Poco F2. Якщо це так, то повноцінного наступника Poco F1 з цього смартфона може не вийти. Адже Poco F1 на момент виходу був дійсно вбивцею флагманів з найсучаснішою начинкою, а Poco F2 (Xiaomi Mi 11 Lite 4G) напевно буде урізаною версією Xiaomi Mi 11. Чекаємо появи нових подробиць.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Запущено смарт-годинник із штучним інтелектом від Amazfit

На глобальному ринку запущено смарт-годинник із штучним інтелектом від Amazfit під назвою Amazfit Falcon. Отримав годинник титановий корпус, що...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -