Реклама

Xiaomi представили бездротову мишку Mi Wireless Mouse Lite

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Xiaomi представили бездротову мишку Mi Wireless Mouse Lite за $ 4 з підключенням по Wi-Fi. Вона живиться від одноъ батарейки AAA.

Xiaomi представили бездротову мишку Mi Wireless Mouse Lite

Компанія Xiaomi акурат до старту великого розпродажу 11.11 в Китаї представила нову бездротову мишку під назвою Mi Wireless Mouse Lite. Особливістю пристрою є підключення по інтерфейсу Wi-Fi.

Xiaomi представили бездротову мишку Mi Wireless Mouse Lite

Мишка випущена одним колірному виконанні – чорно-сірому. Дизайн – стандартний для пристрою, призначеного для звичайної роботи з офісними документами, а не для ігор.

На стіл мишка спирається тефлоновим ніжками, додаткових клавіш немає. Харчування маніпулятора здійснюється від однієї батарейки або акумулятора типорозміру ААА, маса пристрою - всього 60 грамів.

Xiaomi представила бездротову мишку Mi Wireless Mouse Lite

В Mi Wireless Mouse Lite використовується оптичний датчик роздільною здатністю 1000 dpi. Для збереження енергії джерела живлення під час невикористання пристрою передбачений механічний вимикач.

Читайте також: Xiaomi підвищує ціни на свої ігрові монітори.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, для чого біля банкомату стоять камери

Існує дуже багато історій про зняття коштів без відома власника карти. Кожен працівник банку може розповісти різну. Приведемо декілька...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -