Реклама

Xiaomi представила парову електричну швабру Sawadika S260

Останні Новини

На платформі Xiaomi Youpin компанія Xiaomi представила парову електричну швабру Sawadika S260. Дана швабра отримує систему очищення, що базується на водяній парі. Sawadika S260 пропонує високочастотне протирання підлоги завдяки системі, що забезпечує до 1000 ударів на хвилину. Пара досягає температури 100 ° C, що допоможе легко видалити будь-які плями із підлоги. Відповідно до своїх параметрів, електрична швабра Sawadika S260 пропонує стерилізацію та видалення кліщів, а виробник заявляє, що швабра здатна знищити 99,99% бактерій та мікробів в вашому домі.

Xiaomi представила парову електричну швабру Sawadika S260

Обладнана Sawadika S260 резервуаром для води ємністю 270 мл та кабелем довжиною 6,5 м для зручності користування. Корпус електричної швабри здатен обертатись на 270 градусів. Вага парової електричної швабри Sawadika S260 становить 3 кг, а розмір - 260 x 210 x 1,130 мм. Ціна на парову електричну швабру визначена у розмірі 76 дол.

Рекомендуємо: Lenovo K12 Pro помічений на Geekbench.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi розробляє два революційні флагманські смартфони

На офіційному міжнародному сайті фірмової оболонки MIUI компанії Xiaomi були виявлені «докази», які вказують на те, що Xiaomi розробляє...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -